SPECIÁLNÍ SLUŽBY

Naše služby

INDUKČNÍ NAHŘÍVÁNÍ

Indukční nahřívání používáme při demontážích brzd, lambda sond, výfuků, kulových čepů, spojovacích tyčí – prostě všude tam, kde hrozí popálení a znehodnocení otevřeným plamenem

ODBLOKOVÁNÍ OBRAZU

Po softwarové úpravě může posádka vozu opět sledovat obraz DVD nebo televize a ovládat menu i za jízdy.

STÁČENÍ BRZDOVÝCH KOTOUČŮ

Jde o bezdemontážní srovnání brzdového kotouče, připevněného přímo na náboji kola. Při tomto úkonu docílíme srovnání házivosti kotouče vč. náboje kola.

DIGNOSTIKA VŮLÍ NÁPRAVY

Jedná se o silově namáhané části náprav, simulující pohyby kol na vozovce při jejich běžném zatížení, kdy na zvedacím zařízení vozidlo stojí koly na vychylujících se deskách. Tím je možné kontrolovat vady čepů a silentbloků zavěšení, které jsou při běžném zvednutí vozu neidentifikovatelné – znáte např. z STK.

RENOVACE SVĚTEL

Jde o renovaci čirého plastu světlometu, který je vlivem prostředí již zašlý. Nejčastěji používaná metoda je přeleštění světlometů. Protože výsledek provedený přeleštěním není dlouhodobý, provádíme renovaci světel přestřikem povrchu, kdy je výsledek renovace dlouhodobý.

DEAKTIVACE START/STOP

Deaktivaci START/STOP systému provádíme po domluvě diagnostickým zásahem na počkání. Jednoznačnou výhodou je, že motor nebude trpět ztrátou mazacího tlaku při každém startování.

DETEKCE HLUKŮ

Změnou frekvence kmitů na testeru tlumičů jsme schopni navodit např. drnkavou jízdu po „kostkovici“ a detekovat tak hluky či rezonance, které Vás trápí a na běžné cestě tyto zvuky nejsou dohledatelné.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na naše služby. Poukazy lze zakoupit přímo v naší provozovně.

AUTOSERVIS ADAMÍK