SPECIÁLNÍ SLUŽBY

Rovnání disků

Rovnáme pouze běžné mírné deformace.

Odblokování obrazu

Zde doplnit text.

Stáčení kotoučů

Jde o bezdemontážní srovnání brzdového kotouče, připevněného přímo na náboji kola. Při tomto úkonu docílíme srovnání házivosti kotouče vč. náboje kola.

Seřízení světel

Provádíme seřízení všech typů světel včetně světel LED Matrix.

Diagnostika vůlí nápravy

Jedná se o silově namáhané části náprav, simulující pohyby kol na vozovce při jejich běžném zatížení, kdy na zvedacím zařízení vozidlo stojí koly na vychylujících se deskách. Tím je možné kontrolovat vady čepů a silentbloků zavěšení, které jsou při běžném zvednutí vozu neidentifikovatelné – znáte např. z STK.

Renovace světel

Jde o renovaci čirého plastu světlometu, který vlivem prostředí již zašlý. Nejčastěji používaná metoda je přeleštění světlometů. Protože výsledek provedený přeleštěním není dlouhodobý, provádíme renovaci světel přestřikem povrchu, kdy výsledek renovace je dlouhodobý.

Deaktivace START/STOP

Zde dodat text.

Opravy závitů

Zde dodat text.

Detekce hluků

Změnou frekvence kmitů na testeru tlumičů jsme schopni navodit např. drnkavou jízdu po „kostkovici“ a detekovat tak hluky či rezonance, které Vás trápí a na běžné cestě tyto zvuky nejsou dohledatelné.

Dárkové poukazy

Našim zákazníkům nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na naše služby. Poukazy lze zakoupit přímo v naší provozovně.